آغاز به کار مجله مجازی فرهنگی،ادبی و هنری «قیچک» - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نــــــی زار :  با توجه به افزایش سطح دسترسی به فناوری های التکرونیکی و مجازی، بسیاری از مردم امروزه مطالب و اخبار گوناگون را از طریق اینترنت و رسانه های خبری و تحلیلی مجازی دنبال می کنند و هر روز هم بر شمار مخاطبین این رسانه ها و شبکه های مجازی افزوده میشود. از طرفی این بستر، زمینه را برای فعالیت بسیاری از افراد، گروه ها و تشکل ها ایجاد کرده تا اقدام به ایجاد و تاسیس رسانه های مجازی نمایند که بعضا از کیفیت کاری مطلوبی هم برخوردار نیستند. این موضوع در حوزه مطالب فرهنگ و هنری هم وجود دارد، خصوصا در بین فعالیت های مجازی با موضوع فرهنگ و ادب و هنر سیستان و بلوچستان. بهمین دلیل نیاز به وجود یک رسانه مجازی با هدف انتشار و ارائه مطالب مرتبط با فرهنگ و هنر مردم سیستان و بلوچستان احساس میشود.

تیم مدیریتی مجله مجازی «قیچک/Gheychak» با این هدف به دنبال ایجاد یک رسانه مجازی است که بتواند از ظرفیت های دنیای مجازی، در جهت حفظ و شناساندن آداب، رسوم و فرهنگ و هنر مردمان سیستان و بلوچستان بکوشد و آثار و مطالب ادبی و هنری فرهیختگان، هنرمندان و پژوهشگران این عرصه را در اختیار اکثریت مردم قرار دهد، بنابراین مخاطبین این رسانه نه تنها فقط مردم استان، بلکه همه ی ایرانیان و فارسی زبانان هستند.

مجله مجازی فرهنگی، ادبی و هنری قیچک از همه فرهیختگان، هنرمندان و پژوهشگران بلوچستانی و سیستانی مشتاقانه دعوت به همکاری در جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین مطالب و آثار بعمل می آورد و آماده شنیدن پیشنهادات، نظرات و ایده های شما در جهت هرچه بهتر شدن کیفیت کاری مجله می باشد.

با ما همراه باشید و به دوستان خود نیز معرفی نمایید.