جمع آوری و انتقال ۱۲۰ کارتن خواب و معتاد متجاهر در زابل - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : فرمانده انتظامی شهرستان زابل از جمع آوری ۱۲۰ کارتن خواب و معتاد متجاهر در اجرای طرح انتظامی خبر داد.

به گزارش نی زار، سرهنگ “غلامرضا نجابت” اظهار کرد: در راستای ارتقاء احساس امنیت شهروندان و برخورد قاطع و قانونی با اخلال گران نظم و امنیت، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با جمع آوری ۱۲۰ معتاد متجاهر و کارتن خواب زن و مرد در سطح شهرستان به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل افزود:این طرح با محوریت نیروی انتظامی ومشارکت وهمکاری فرمانداری ،هلال احمر، بهزیستی درشهرستان زابل به اجرا درآمد و کارتن خواب ها پس از جمع آوری در اختیار هلال احمر قرارمی گیرند.

این مقام انتظامی ادامه داد: طرح جمع آوری کارتن خوابها درشهرستان زابل با حضور فعال کلانتری ها ، نیروهای یگان امداد و پلیس های تخصصی به اجرا در آمد.

وی هدف از اجرای طرح های نقطه ای را در راستای اجرای مصوبات شورای پیشگیری از سرقت و پاکسازی مناطق آلوده از وجود معتادان کارتن خواب عنوان کرد که به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان زابل قرار دارد و این طرح در قالب برنامه هماهنگ شده و در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با موضوع جمع آوری معتادان کارتن خواب به منظور، زیبا سازی چهره شهر و کاهش سایر جرائم در سطح شهرستان به اجرا در آمده است.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در خاتمه ضمن اشاره به هدف پلیس از جمع آوری معتادان خیابانی و کارتن خواب ها،که همان تضمین امنیت شهروندان و داشتن شهری سالم است، از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از هر گونه مورد مشکوک و یا توزیع مواد مخدرمراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند/ایسنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.