افتتاح میدان امام حسین(ع) شهر علی اکبر با حضور مسئولین شهرستان هامون - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نـــــی زار : میدان امام حسین(ع) از پروژه های شهرداری علی اکبر با اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال طراحی و ساخته شده است که با حضور  مسئولین شهرستان هامون افتتاح گردید.

به گزارش خبرنگار نی زار، مهندس اسدی زاده شهردار علی اکبر در  آغاز مراسم پس از اظهار خیر مقدم به مدعوین و تبریک ایام ا… دهه خجسته فجر به همه فجر آفرینان گفت: مفتخرم که در مدت سه سال ونیم که در جمع خوب و صمیمی مردم شهید پرور شهر علی اکبر هستم. در طول این مدت با همت والای تک تک اعضای محترم شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری و مسئولین شهرستان بویژه حاج آقا اشرفیان امام جمعه محترم، سرکارخانم پرندوار فرماندار عزیز و حمایت همه اقشار با افتخار اعلام می نمایم .که درطول این مدت خدمات قابل توجهی به شهروندان انجام شده است که موجب رضایتمندی اکثرشهروندان گردیده است
اسدی زاده بیان داشت : طرح المان میدان امام حسین (ع) با همکاری پرسنل شهرداری بدون پرداخت هزینه ای برگرفته ازطرحی مشابه طراحی شده که با کمترین هزینه توسط پرسنل پر تلاش شهرداری فقط با هزینه خرید مصالح با مبلغ  ۱۳۰ میلیون ریال ساخته شد که با هزینه طراحی وسنگ میدان در حدود ۴۰۰ میلیون ریال هزینه اجرایی آن از محل اعتبارات جاری شهرداری بوده است.

شهرداری علی اکبر افزود :  این المان فلزی بصورت طرح گرافیکی که از نمای دور شکل خیمه امام حسین (ع) است و با توجه به میله بالا کشتی تعبیری از کشتی نجات است.پرچم امام حسین (ع) بادبان کشتی نجات است. این پروژه را با افتخار به رهروان راه امام حسین (ع) بویژه خانواده شهدا و جانبازان تقدیم می دارم.

اسدی زاده درادامه گفت : همزمان با این پروژه ۶ پروژه دیگر به بهره برداری می رسد که با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال شامل بهسازی معابر، و آسفالت ۱۴هزار متر مربع از معابر شهر انجام گرفته است.