دیدار مشاور بانک صنعت و معدن کشور با استاندار سیستان و بلوچستان/حمایت بانک صنعت و معدن از صنایع کوچک - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : شمس الله خدایی مهر مشاور مدیر عامل و مدیرکل دفتر مرکزی حراست بانک صنعت و معدن در سفر به سیستان و بلوچستان با علی اوسط هاشمی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش نی زار، علی اوسط هاشمی؛ استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدار ضمن تشکر از عملکرد بانک صنعت و معدن ، مدیر عامل این بانک را از سرمایه های مدیریتی کشور دانست و گفت : با حضور مهندس افخمی شاهد تحول اساسی در زمینه تامین مالی بنگاههای صنعتی در کشور بوده ایم.

خدایی مهر مدیر کل حراست بانک صنعت و معدن در این دیدار که مدیر کل دفتر جذب سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان و رییس بانک صنعت و معدن استان نیزحضور داشت با تشریح فعالیتهای بانک صنعت و معدن در دوران پسابرجام گفت : این بانک اولین بانکی بود که نسبت به گشایش ال سی و هم چنین اولین خط اعتباری از کشور هند به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار را اجرایی کرد.

وی تصریح کرد : خوشبختانه این بانک در زمینه حمایت از صنایع کوچک و متوسط و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و طرح رونق تولید توانسته است مبلغ ۱۷۵۰ میلیارد تومان به ۱۲۰۰ بنگاه اقتصادی تسهیلات اعطا نماید .

مدیر کل دفتر جذب سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار، بانک صنعت و معدن را مشاور امین استانداری در زمینه ارائه خدمت به واحد های صنعتی و معدن استان دانسته و خواستار افزایش تعداد شعب در استان سیستان و بلوچستان، ارزی شدن بانک صنعت و معدن استان، افزایش تعداد کارشناسان بانک جهت تسریع در بررسی درخواستهای واصله به بانک و نهایتاً افزایش سقف اختیارات بانک صنعت و معدن استان در زمینه طرحهای معرفی شده از محل قرارداد عاملیت توسعه سواحل مکران شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.