مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی در شهرستان زابل برگزار شد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : نام و یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی تا ابد زنده خواهد ماند.

 

 

مشاور استاندار سیستان و بلوچستان گفت : نقش آیت الله هاشمی قبل از انقلاب و در دوران بعد از انقلاب برای هیچ کس پوشیده نیست و نام این عالم برجسته تا ابد زنده خواهد ماند.

به گزارش نی زار، صفر اسلامی در مراسم بزرگداشت و ترحیم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) که روز پنجشنبه ۲۳ دیماه درمصلی المهدی (عج) زابل برگزار شد اظهار داشت : نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی قبل از انقلاب و در دوران بعد از انقلاب برای هیچ کس پوشیده نیست و نام این عالم برجسته تا ابد زنده خواهد ماند.

مسئول کمیته سیاسی و انتخابات انجمن اسلامی معلمان کشور افزود : هر گاه نام انقلاب و نظام به میان می آید ، در کنار آن نام آیت الله هاشمی رفسنجانی تداعی می شود .

مسئول انجمن اسلامی معلمان استان سیستان وبلوچستان با بیان اینکه علیرغم تمام زحمات و خدمات آیت الله هاشمی رفسنجانی برای انقلاب و نظام ، متاسفانه این اواخر به شدت ، امیرکبیر معاصر و سردار محبوب ملت مورد کینه و هجمه قرار گرفته بود، گفت: خوشبختانه مردم فهیم و قدرشناس کشورمان با شرکت گسترده و باشکوه در مراسم تشییع پیکر مطهر این یار دیرین امام و رهبری و نیز بر پایی مراسمات بزرگداشت و ترحیم در سرتا سر کشور ، نشان دادند که توطئه ها و کینه توزیهای خناسان نمی تواند ذره ای از عشق ، علاقه و محبوبیت حضرت آیت الله هاشمی و سایرین را از قلوب و خاطر مردم بکاهد.

مشاور استاندار سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد : در ۲۴ دی ماه سال گذشته به اتفاق جمعی از اعضای انجمن اسلامی معلمان کشور خدمت آیت الله هاشمی رفسنجانی شرفیاب و از فرمایشات ایشان بهره مند شدیم ، حضرت آیت الله در پایان دیدار از اینجانب در مورد وضعیت چاه نیمه های سیستان جویا شدند و من نیز اطلاعاتی در این زمینه ارائه کردم.

وی ادامه داد :حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از استماع سخنان اینجانب فرمودند که سلام مرا به مردم خونگرم و باصفای استان سیستان و بلوچستان برسانید و اکنون پس از گذشت یکسال از آن تاریخ ،در مصلی المهدی (عج) زابل سلام این مجاهد نستوه و صبور را مجددا به مردم استان سیستان و بلوچستان ابلاغ می دارم./سیستان پرس