سپاه نهاد انقلابی و مردمی که در مدت زمان کم فعالیت خود جهان را مات و مبهوت کرد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

حجت الاسلام علی اکبر کیخا در خطبه های نماز جمعه زابل با اشاره به سالروز حماسه مردم ایران در ۹ دی ۸۸ افزود: مردم ایران با حضور با شکوه در انتخابات ریاست جمهوری در ۲۲ خرداد ۸۸ دشمنان اسلام را سوزاندند اما طرح ادعای دروغ و تقلب شیرینی این عید ملی را در کام مردم تلخ کرد.
وی اظهار داشت: قانونمندترین و سالم ترین انتخابات جهان در ایران برگزار می شود و حتی اگر کسی اعتراضی دارد در قانون اساسی مسیرش مشخص شده است.
امام جمعه زابل با بیان اینکه فتنه ۸۸ با مدیریت انگلیس، آمریکا و منافقین انجام شد تصریح کرد: جاه طلبی، هوای نفس، اتهام تقلب باعث اردوکشی خیابانی، ایجاد هرج و مرج، ناامنی، تجمعات غیرقانونی و بدون مجوز در کشور شد.
وی گفت: هشت ماه پایتخت نظام اسلامی درگیر آتش فتنه بود به طوری که بعد از شروع به کار دولت نهم شیطنت ها را ادامه دادند و بعضی از آقایان در مراسم مهم تنفیذ حکم ریاست جمهوری که توسط رهبر معظم انقلاب انجام می شود حضور پیدا نکردند.
حجت الاسلام کیخا تاکید کرد: سران فتنه و فتنه گران مگر خنده دشمنان قسم خورده ما را، گریه نایب امام زمان(عج) و آتش زدن پرچم های مزین بنام امام حسین(ع) در تاسوعا و عاشورا را ندیدند.
وی با بیان اینکه عده ای بین خدا و حزب خودشان حزب خود را انتخاب می کنند گفت: این خیانت کاران با آتش فتنه اژدهای یخ زده استکبار جهانی را زنده و امیدوار کردند و تحریم هایی که داشت لغو می شد را فعال تر کردند.
امام جمعه زابل افزود: ملت بصیر و بسیجی با لبیک جانانه به ندای رهبرشان با بیداری و هوشیاری یک بار دیگر از امتحانی سخت سربلند بیرون آمدند و از گردنه سخت فتنه لایه دار ۸۸ به سلامتی عبور کردند.
وی اظهارداشت: ملت غیور، بصیر و عاشورایی ایران اسلامی حماسه ۹ دی را ایجاد و کار فتنه سبز را یکسره کردند.
حجت الاسلام کیخا با اشاره به سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی در سال ۶۳ به فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی گفت: سپاه نهاد انقلابی و مردمی که در مدت زمان کم فعالیت خود جهان را مات و مبهوت کرد و در پاسداری، نگهبانی از انقلاب اسلامی و دست آوردهای آن در تحقق آرمان ها، اهداف الهی و گسترش حاکمیت فانون الهی تمام تلاش خود را انجام می دهد.