دیدار اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان استان با استاندار سیستان و بلوچستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : شانزدهم آذر ماه روز دانشجو، استاندار سیستان و بلوچستان در دفتر کار خویش میزبان اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان استان بود.

در ابتدای این جلسه که با حضور مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان و مشاورین استاندار برگزار شد، صفر اسلامی رییس شورای اجرایی انجمن اسلامی معلمان استان ضمن تشکر از برگزاری این نشست صمیمی و کارشناسی به نقش تشکل های غیر دولتی و نهاد های مدنی در رصد کردن مسائل جامعه و پیگیری مطالبات و اعلام مواضع و انتقال به دستگاه های دولتی پرداخت.

در این نشست استاندار از انجمن اسلامی معلمان به عنوان بزرگترین و گسترده ترین و موثرترین نهاد مدنی و تشکل سیاسی و فرهنگی نام برد که در سطح جامعه حضور دارد و تاکید کرد که اعضای ای انجمن بعنوان کارشناسان خبره آموزش و پرورش در دبیرخانه شورای آموزش و پرورش استان حضور جدی داشته باشند.

در ادامه این نشست صمیمی خانم برهانزهی معاون آموزش ابتدایی استان و عضو انجمن و آقایان غلامی ، دولت آبادی، ایرانی، و خسروی از دیگر اعضای انجمن به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود در خصوص رسالت انجمن اسلامی معلمان به ایراد سخن پرداختند.
در پایان این نشست نخعی مدیر کل آموزش و پرورش استان به بیان دیدگاه های خود در خصوص مسایل آموزش و پرورش استان و انجمن اسلامی معلمان پرداخت.