تمدید تحریم ها مخالفت آشکار با برجام است - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار-امام جمعه زهک گفت ، تمدید تحریم هابر علیه ملت ایران مخالفت آشکارو سریع با برجام است.

به گزارش نی زار از زهک،حجت الاسلام حسن خدری در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مصلی شهرستان زهک برگزار شد اظهار داشت : تمدید تحریم ها توسط مجلس نمایندگان و سنای امریکا مخالفت سریع و آشکار با برجام است

وی افزود: متاسفانه افرادی بدون توجه به هشدارهای مقام معظم رهبری مبنی بر غیر اعتماد بودن امریکا از خط قرمزها عبور کرده اند که باید هم اکنون پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: مسلمانان و آزاداندیشان جهان باید به این باور برسند که زیر پا گذاشتن پرچم امریکا و اسرائیل به عنوان نماد ظلم ،تجاوز ،خونریزی و نسل کشی یک وظیفه است.

خطیب نماز جمعه زهک بیان کرد : پرچم مقدس جمهوری اسلامی که کلمه الله بر آن نقش بسته است نماد توحید، انسانیت ،محبت و نوعدوستی است و حرمت آن حکم فقهی دارد و بدون وضو نباید به آن دست زد.

وی با اشاره به روز ۱۲ آذرماه روز قانون اساسی جمهوری اسلامی اظهار کرد: متاسفانه امروز قانون بر اساس شخصیت ها و جایگاه آنها انعطاف پیدا می کند که منجر به قانون شکنی و دور زدن قانون می شود

وی خاطرنشان کرد : مسئله حقوق های نجومی یکی از دستاوردهای قانون شکنی است که متاسفانه از آن به عنوان سرمایه های نظام نیز یاد می شود

وی با اشاره به ۱۶ آذر روز دانشجو نیز گفت :دانشگاه به عنوان نهادی فرهنگساز وظیفه دارد دانشجویان را که از نسل شهیدان میرحسینی ، عالی و جهان آراها هستند با آرمانها و ارزش های انقلاب آشنا کند.

حجت الاسلام خدری در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به حکومت اسلامی از نگاه امیر المومنین (ع)افزود: برخورد یکسان با مردم ، فرق گذاشتن میان پرهیزکاران و دنیاطلبان ،اهمیت به نماز و آمادگی برای مرگ از ویژگی های حکومت اسلامی است.