مطالب منتشره برخی از رسانه ها درباره آموزش و پرورش زابل خلاف واقع است - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

حامد سالاری روز/ چهارشنبه/ در گفت و گو با خبرنگار نی زار اظهار داشت: اخیرا برخی مطالب در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی در خصوص آموزش و پرورش زابل مطرح شده است که این مطالب خلاف واقع است.

وی اضافه کرد: آموزش و پرورش زابل از نقد سازنده استقبال میکند زیرا معتقدیم که اگر روحیه انتقادی از جامعه ای گرفته شود ،پیشرفت نیز از آن جامعه گرفته خواهد شد و جامعه برای حرکت به سمت اهداف نیاز به نقد سازنده و اصولی و از روی آگاهی دارد.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش زابل بیان کرد: ضمن احترام برای اهالی قلم و رسانه متاسفانه گاهی اوقات شاهدیم که برخی از عزیزان ما در برخی از رسانه ها از روی بی اطلاعی یا از روی حب و بغض و گاها برای سهم خواهی مطالبی را منتشر میکنند که هیچ شباهتی به نقد ندارد و فقط برای تخریب یک مجموعه انجام می شود.

اما سوال اینجاست که چرا این عزیزان نقاط قوت و افتخارات یکسال گذشته آموزش و پرورش را منتشر نمیکنند؟

آیا غیر از این است که این افراد که تعدادشان معدود نیز است و داعیه ی مطالبه گری حقوق مردم را نیز دارند دلشان برای آموزش و پرورش نسوخته بلکه در جهت ضربه زدن به آموزش و پرورش گام بر می دارند؟

وی ادامه داد: در آموزش و پرورش زابل شاهد ارتقای شاخص ها در حوزه های مختلف نسبت به سال گذشته بودیم که این بیانگر زحمات همکاران عزیزمان است که با تلاش شبانه روزی خود این افتخارات را برای شهرستان زابل به ارمغان آوردند.

سلاری گفت: همکاران ما در آموزش و پرورش زابل از افراد با تجربه و به قولی استخوان خرد کرده در مسیر تعلیم و تربیت هستند و این به دور از انصاف و جوانمردی است که زحمات آنها را نادیده گرفته و این عزیزان را افراد کم تجربه خطاب کنیم.

وی افزود: جنجال آفرینی رسانه ای برای آموزش و پرورش از این جهت که این دستگاه مقدس را از اهدافش دور میکند مطلوب نیست و از همه ی اصحاب محترم رسانه تقاضا دارم اگر مشکل یا مسئله ای در خصوص آموزش و پرورش زابل دارند ابتدا با متولیان آموزش و پرورش شهرستان ارتباط گرفته و اگر پاسخ قانع کننده ای نشنیدند سپس به ارائه مطالب خود بپردازند .