دیدار صمیمانه رئیس دانشگاه زابل با خانواده شهید محمدرضا ارباب - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نــــــی زار : رئیس دانشگاه به همراه اعضای هیئت رئیسه دانشگاه زابل با خانواده شهید والامقام محمد رضا ارباب، دیدن نمودند.

دکتر موسی بهلولی در دیدار با خانواده شهید ارباب یاد و خاطره‌ی آن شهید والامقام را گرامی داشته و از رشادت های کم نظیر سایر شهدای والامقام در صیانت از آب و خاک و ناموس این سرزمین تجلیل نمود

دکتر موسی بهلولی در این دیدار صمیمانه گفت: آرامش و آسایش امروز همه‌ی ما، مرهون خون پاک هزاران شهید و از خودگذشتگی شهیدانی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی جانفشانی کردند و برای ملت سرافراز ایران اسلامی استقلال و عزت را ارزانی نمودند.

رئیس دانشگاه زابل، در ادامه افزود: هراندازه که به خانواده‌های معزز شهدا خدمت کنیم نمی‌توانیم ذره‌ای از جانفشانی‌های آنها را جبران نماییم ولی به جهت قدردانی از آن همه ایثار و از خودگذشتگی و همین طور ادای دین به این قشر پیشرو، تاثیرگذار، صبور و بی ادعا شایسته است تمام مساعی خود را در خدمت صادقانه به خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران به کار بندیم.

دکتر بهلولی گفت: خانواده شهدا مایه افتخار جامعه هستند و خدمت به آنها افتخار ماست، آنها میراث‌داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور محسوب می‌شوند.

در پایان این دیدار صمیمانه به رسم یاد بود با اهدای لوحی از خانواده شهید والامقام محمد رضا ارباب تجلیل شد.

uoz-arbab-95-7-3

uoz-arbab-95-7-5

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.