شهروندان زابل هر دو ماه عوارض پرداخت خواهند کرد/طرح ممیزی املاک به کمک عمران و آبادانی شهر می آید - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : شهردار زابل گفت: نخستین طرح ممیزی املاک سیستان وبلوچستان به عنوان طرح جامع اطلاعات شهروندی از نیمه دوم شهریور امسال آغاز شد و به مدت پنج ماه ادامه دارد.

حمیدرضا نوری افزود: این طرح به همت شورای اسلامی و شهرداری زابل و تجربه خوب یکی از مدیران اجرایی طرح ممیزی کشور و نویسنده کتاب ممیزی املاک در این شهر در حال انجام است.

وی اظهار داشت: شهر زابل به دو منطقه ۱۱ محله ای و هر محله ۳۰ بلوک تقسیم شده است و ماموران شهرداری ۴۸ ساعت قبل از حضور برای ثبت اطلاعات، اطلاع رسانی لازم را در هر محل انجام می دهند.

شهردار زابل طرح ممیزی املاک را شناسایی املاک و مالکان آنها، شناخت از وضعیت شهری، معابر و نیازهای شهری عنوان کرد و گفت: در صورت همکاری خوب و پاسخگویی درست شهروندان این طرح برای عمران و آبادانی شهر تاثیر گذار خواهد بود.

وی با بیان این که از این پس هر دوماه یکبار قبوض عوارض درب منازل شهروندان ارسال می شود تاکید کرد: مبلغ این عوارض بسیار پایین است و ۹۰ درصد آن برای ایجاد مراکز تفریحی، معابر، بهسازی و مبلمان شهری که نقش مهمی در تغییر چهره شهر دارد هزینه می شود./ایرنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.