از ۲۳۷ پروژه عمرانی و اشتغالزایی سپاه در منطقه سیستان بهره‌برداری شد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نـــــی زار : با حضور سردار فروتن معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردارمارانی فرمانده قرارگاه منطقه قدس نیروی زمینی سپاه، ۲۳۷ پروژه عمرانی، اشتغالزایی و محرومیت زدایی در منطقه سیستان به بهره برداری رسید.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی، گفت: در سال ۱۳۹۴ این پروژه ها توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و قرارگاه شهید هراتی زابل، به اجرا در آمده که امروز به بهره برداری رسید.

سرهنگ بامری احداث خانه های محرومین، احداث خانه های عالم، احداث و بازسازی مساجد، احداث استخرهای پرورش ماهی، جایگاه های پرورش بلدرچین، احداث جایگاه های شترمرغ، احداث طمینهای ورزشی روباز، برق رسانی و آبرسانی، تصفیه آب و چندین طرح دیگر، را از جمله این پروژه ها ذکر کرد.

وی میزان اعتبار این ۲۳۷ پروژه را بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با حضور معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران، یک پروژه به نمایندگی از ۳۱۳ پروژه دیگر که مربوط به احداث خانه محرومین در منطقه سیستان می باشد و بلافاصله از فردا کار احداث آنها شروع می شود نیز کلنگ زنی شد.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه شهید هراتی زابل میزان اعتبار ۳۱۳ پروژه مربوط به احداث خانه محرومین در سیستان را، ۶۳ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: به یاری خداوند، این پروژه ها باید ظرف شش ماه آینده در این منطقه به بهره برداری برسد.

سرهنگ بامری در ادامه، از به اجرا در آمدن چندین پروژه عمرانی در آینده نزدیک به منظور محرومیت زدایی در منطقه سیستان، خبر داد./ایسنا