دشمنان ملت ایران با جنگ ترکیبی تمام عیار به میدان آمده‌اند - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: دفاع مقدس پایان نیافته و رویکرد دشمن در دهه کنونی جنگ ترکیبی تمام عیار بوده و با تلاش و توان همه جانبه به میدان آمده است.

به گزارش نی زار از روابط عمومی قرارگاه قدس، سردار محمد کرمی در آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت اظهارداشت: در دوران دفاع مقدس بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه دشمنان به میدان آمدند تا با تفکر انقلاب اسلامی مقابله کنند.

وی ادامه داد: دشمن از ابتدای انقلاب ملت ما را در محاصره اقتصادی و نظامی قرار داد و ملت بزرگ ایران به میدان آمد و این انقلاب اسلامی که اراده الهی است را حفظ کرد.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه اظهارداشت: همه دنیا اراده بی‌نظیر ملت ایران را در دوران هشت سال دفاع مقدس درک کردند و دیدند چه اتفاقاتی افتاد که دشمن با همه توان به میدان آمد اما خداوند این مکر و حیله را به خودشان برگرداند.

وی بیان کرد: دشمن در صحنه‌های مختلف اوایل پیروزی انقلاب دنبال طراحی و تلاش برای نفوذ در حاکمیت نظام بود که با بیداری امام بزرگوار این توطئه خنثی شد؛ قائله‌های مختلف جنگ خیابانی منافقین راه‌اندازی شد و خیلی از استان‌های کشور را درگیر کردند چون انقلاب تازه پیروز شده بود اما این فضل الهی بود که خنثی شد.

سردار کرمی تصریح کرد: عراق را تجهیز و ۳۰ کشور صدام را پشتیبانی کردند و در اوج قدرت و غرور عملیات نظامی خود را علیه ملت بزرگوار ایران آغاز کرد. با تجهیزات و امکاناتی که در اختیار داشتند فکر می‌کردند چند روزه ایران را تصرف می‌کنند اما ملت ایران و امام بزرگوار پشتوانه خدایی داشتند.

وی افزود: عملیات‌های مختلفی طراحی شد اما این نگاه و حضور در دوران دفاع مقدس نگاه الهی بود؛ همه تلاش یک نیروی رزمنده این است کاری که انجام می‌دهد خدا راضی باشد و تمام آموزه‌های دینی در جنگ دوران دفاع مقدس اجرا شد.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیرو زمینی سپاه گفت: دفاع مقدس تمام نشده و امروز در جنگ ترکیبی با دشمن قرار داریم و به عبارتی دشمنان ملت ایران با تمام تلاش و توان به میدان آمده‌اند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.