ورود شورای رسیدگی و نظارت بر اجرای صحنه ای موسیقی به کنسرت پر حاشیه گرشا رضایی در زاهدان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

موسسه هنری برگزارکننده، کنسرت #گرشا_رضایی به شورای رسیدگی ونظارت براجرای صحنه ای موسیقی در سیستان و بلوچستان فراخوانده شد.

به گزارش #نی_زار و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛ با توجه حواشی صورت گرفته کنسرت گرشا رضایی در زاهدان و استفاده از الفاظ رکیک و توهین آمیز، باعث فراخواندن موسسه کنسرت گذار به شورای رسیدگی و نظارت براجرای صحنه ای موسیقی در سیستان و بلوچستان شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت : با توجه به استفاده گرشا رضایی خواننده پاپ کشور از الفاظ ناشایست، توهین آمیز و رکیک در زاهدان، موسسه کنسرت گذار، جهت ابلاغ تخلفات و بررسی موضوع و برخورد با متخلفین اهم از خواننده و مؤسسه ، فراخوانده شد.

عبدالسلام بلوچ زاده افزود: به یقین مردم عزیز استان بدانند، با هرگونه تخلف توسط برگزارکننده و خواننده و عوامل ذینفع، برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

وی ادامه داد: قبلا جلسات توجیهی با حضور مسولین برای موسسات برگزار و تذکرات شفاهی و کتبی به آنها داده شده، لذا موسسات مذکور باید اقدامات و تمهیدات لازم در اجراها را به عمل آورده و هیچ گونه توجیهی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.
#گرشا_رضایی

#گرشارضایی #سیستان #زابل #زاهدان #بلوچستان #توهین #کنسرت
@neyzarnews
http://neyzarnews.ir

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.