یک باب مدرسه خیر ساز در شهرستان سرباز افتتاح شد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : با حضور مهندس لک زایی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان، دکتر میر عبدی مدیر کل آموزش و پرورش استان، دکتر واعظ مهدوی مسئول بنیاد هاسب، خیر محترم مدرسه ساز جناب آقای مهندس محمدی، مسئولین شهرستانی معتمدین و دانش آموزان دبیرستان دخترانه فرزانگان در بخش مینان از توابع شهرستان سرباز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مهندس لکزایی حضور خیر محترم جناب آقای محمدی و جناب آقای دکتر واعظ مهدوی در استان را خیر مقدم عرض نمود و با بیان اهمیت آموزش ساخت فضای آموزشی مناسب را ضرورتی بر ارتقای کیفیت آموزش  دانست.

وی با بیان اینکه ۹۳ کلاس درس در شهرستان در دست ساخت است گفت: بیش از ۷۰ درصد از این مدارس با مشارکت خیرین مدرسه ساز می باشد که نشان از توجه این عزیزان به بحث مشکلات فضاهای آموزشی استان دارد.

وی همچنین ضمن قدردانی از خیر محترم جناب آقای محمدی بابت ساخت این مدرسه گفت: اعتبار لازم برای تکمیل این پروژه پیش بینی شده است و بزودی عملیات تکمیلی این مدرسه شامل دیوار کشی و محوطه سازی توسط اداره کل نوسازی مدارس استان انجام خواهد شد.

دکتر واعظ مهدوی مسئول بنیاد هاسب گفت: این مدرسه هفتادو سومین مدرسه ای است که توسط بنیاد هاسب در استان سیستان و بلوچستان احداث شده است و با همت خیر محترم جناب آقای محمدی و مسئولین در مدت یک سال این مدرسه آماده بهره برداری شده است.

وی ضمن قدردانی از خیر محترم در ساخت این مدرسه از دانش آموزان مدرسه خواست  با خوب درس خواندن و موفق شدن و ادامه دادن راه خیر و کمک به هم نوع خود بتوانند قدمی در راه رشد و کمال جامعه خود بردارند.

واعظ مهدوی افزود: علاوه بر این مدرسه ۳ مدرسه دیگر در روستاهای نسکند، رحمان آباد و روستای گران نیز به بهره برداری خواهند رسید.

ساختمان آموزشی این مدرسه ۶ کلاسه با زیربنای بیش از ۴۴۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر  ۲۰ میلیارد ریال بصورت کاملا خیری توسط خیر محترم جناب آقای مهندس محمدی تامین اعتبار و آماده بهره برداری و توسط اداره کل نوسازی مدارس استان تجهیز و عملیات تکمیلی آن نیز شامل محوطه سازی و دیوار کشی توسط اداره کل نوسازی مدارس استان انجام خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.