تخصیص ۲۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی جهت اصلاح بخشی از شبکه فرسوده فاضلاب زابل با پیگیری نماینده جوان سیستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی‌زار : مشکلات شبکه فاضلاب شهری زابل این روزها بیش از هر زمان دیگری به چشم می‌آید. به دلیل فرسودگی شبکه و عدم تعمیرات به موقع متاسفانه در چندین نقطه شهر شاهد بروز اختلالاتی در شبکه فاضلاب هستیم که مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده است به طوری که اصلاح و بهسازی فاضلاب یکی از مهم‌ترین مطالبات امروز مردم می باشد.

در این خصوص ضرورت داشت تعویض و تعمیر خطوط آسیب دیده شبکه، به ویژه در مسیر اصلی و نقاط حادثه‌خیز زودتر از این صورت می‌گرفت که خود این امر هم مستلزم اصلاح ردیف اعتباری در این مورد بود که با هوشمندی و موقعیت شناسی نماینده جوان سیستان، این خلأ با اصلاح ردیف اعتباری سال ۱۴۰۰ وفق ماده ۲۳ الحاق قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مرتفع گردید.

علاوه بر آن، در اسفند ماه سال گذشته و با توجه به نیاز جدی به اصلاح نقاط حادثه‌خیز شبکه فاضلاب زابل و با توجه به پیگیری های نماینده جوان سیستان و همکاری شرکت آب و فاضلاب و سازمان برنامه و بودجه، اتفاقی مهم در روزهای پایانی سال صورت گرفت و ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار از ردیف تنش‌های فاضلاب که ردیف ملی می‌باشد برای اصلاح شبکه فاضلاب اختصاص یافت. با توجه به این که مبلغ یاد شده از محل بودجه سال ۱۳۹۹ می‌باشد آب و فاضلاب استان باید هرچه سریعتر نسبت به برنامه ریزی و حل مشکلات شبکه فاضلاب زابل اقدام نماید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.