تلاش نماینده جوان سیستان برای سرعت بخشی به عملیات اجرایی پروژه های راه - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

با پیگری های صورت گرفته توسط نمایندگان سیستان و همت اداره کل راه و شهرسازی، شش کیلومتر از بزرگراه زابل به زاهدان (از دوراهی دشتک به سمت زابل ) روز سه شنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری می‌رسد.

همچنین بر اساس برنامه اعلام شده عملیات اجرایی ادامه قطعه سوم از این بزرگراه تا پل شیله، تیرماه سال ۱۴۰۰ انجام و بهره برداری از این قطعه کامل خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته عملیات اجرایی احداث هجده کیلومتر قطعه چهارم از پل شیله به سمت زابل نیز با حضور وزیر راه آغاز خواهد شد.

حضور دکتر سرگزی نماینده جوان سیستان در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی به شکلی مطلوب باعث گردید علاوه بر بودجه تعیین شده از سوی دولت برای پروژه بزرگراه زابل به زاهدان، مبلغ صد میلیارد تومان دیگر نیز با حمایت جدی رییس مجلس آقای قالیباف به این پروژه اختصاص داده شد که نتیجه آن تسریع در ساخت و عملیات اجرایی این بزرگراه خواهد بود.

در آستانه سال نو و با احتمال افزایش سفرهای برون شهری استفاده از ظرفیت تکمیل شده بزرگراه مذکور می‌تواند تاثیر مثبتی در سفرهای مردم داشته و از تصادفات دلخراشی که در همه ایام خانواده های بسیاری را داغدار می نمود، جلوگیری خواهد شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.