هوشمندی نماینده جوان سیستان در پیگیری یک ردیف اعتباری بودجه - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی‌ زار : حوادث شبکه فرسوده فاضلاب زابل بیش از پیش اهمیت پیگیری های هوشمندانه و مجدانه محمدسرگزی در ایجاد ردیف اعتباری مستقل برای اصلاح را نشان می دهد

به گزارش نی زار ، اهمیت ایجاد ردیف اعتباری مستقل برای فاضلاب زابل از محل بودجه سال ۱۴۰۰ وفق ماده ۲۳ الحاق قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت که با پیگیری هوشمندانه و مجدانه #محمدسرگزی صورت پذیرفت با اتفاقاتی که در شبکه فاضلاب در حال رخ دادن است بیش از پیش نقش خود را نشان می دهد.

با توجه به فرسودگی شبکه فاضلاب زابل و نشست ها و حوادثی که اتفاق می افتد با پیش بینی بهنگام محمدسرگزی برای تامین اعتبار مستقل برای اصلاح شبکه این مشکل بزرگ در سال آینده مرتفع خواهد شد.

متاسفانه در حال حاضر با توجه به عدم توجه و پیش بینی اعتبار در سال های گذشته، مشکلات مربوط به نقاط حادثه خیز پا برجاست و اتفاقاتی نظیر میدان امام حسین ، خیابان طالقانی و … گویای اهمیت این موضوع است که اگر اعتبار پیش بینی شده ای در سال های قبل وجود داشت این حوادث به حداقل می رسید، اما در این شرایط نیز نماینده جوان سیستان با تلاش و پبگیری از طریق سازمان برنامه و بودجه تا تحقق ردیف اعتباری مستقل سال ۱۴۰۰، اعتباری مربوط به تنش ملی فاضلاب حدود ۲۰۰ میلیارد ریال را در این خصوص محقق نمود.

محمد سرگزی نماینده جوان مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی در اینباره توضیحاتی داده است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ بیان داشت : ضمن تشکر از توجه و همکاری سازمان برنامه و بودجه، وعده های مسئولان را تا حصول نتیجه پیگیری خواهم کرد و برای خدمت رسانی به مردم همواره در کنار مسئولان خواهم بود.

سرگزی افزود : دستگاه های اجرایی تلاش نمایند با انجام مطالعات بهنگام و بررسی های مربوطه، نیازهای ضروری در جهت اصلاح و توسعه را در حوزه های خود پیش بینی نمایند تا مشکلات به حداقل برسد.

وی تصریح کرد : امید است با تلاش در رفع مشکلات و بهبود شرایط شاهد افزایش سطح رضایتمندی مردم عزیز باشیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.