اخلاق در مطالبه گری خط قرمز باید باشد/هر مسئولی با هر گرایش سیاسی گره ای از کار مردم باز کند بوسه بر دستان او خواهم زد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهرستان زابل در نشست خبری روز دوشنبه بیست و دوم دیماه با اصحاب رسانه اظهار داشت : سر مشکلات مردم با کسی تعارف نداریم ، هر مسئولینی با هر گرایش سیاسی به سیستان سفر کند و گره ای از کار این مردم باز کند من دستان اورا خواهم بوسید و قدم بر دیدگان ما می گذارد .

پدر معنوی شهرستان زابل به اخلاق در مطالبه گری اشاره کرد و گفت : مسئولین ارشد کشوری آبروی کشور هستند و ما نباید به انها توهین و اهانتی داشته باشیم ،اخلاق در مطالبه گری باید خط قرمز ما باشد .

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه شهرستان زابل به مشکلات سوخت در سیستان اشاره کرد و گفت : دو مسئله ی مهم در مورد سوخت وجود دارد ابتدا باید یک ذخیره سازی استراتژیک برای سوخت منطقه وجود داشته باشد و دوم اینکه مسئله تعداد کشنده ها باید حل شده و بر تعداد کشنده ها در سیستان افزوده شود .

حجت الاسلام عزیزی هیپنوتیزم رسانه ای را سلاح نرم علیه بشریت دانشت و بیان داشت : هیپنوتیزم رسانه یک خلا در ذهن مخاطب ایجاد می کند و پس از ان یک جریان شکل می گیرد و یک شبکه نفوذ در یک فاصله زمانی کم رشد میکند .
وی ادامه داد :ما امروزه در فضایی قرار گرفته ایم که دشمن میخواهد مارا به دست خودمان در یک جنگ نرم نابود کند و یکی از ابزارهای این جنگ رسانه است ؛ ما باید هوشیار بوده و مراقب هیپنوتیزم رسانه ای غرب باشیم چرا که آنها در این مورد موفق عمل کرده اند .
وی به به اصحاب رسانه توصیه کرد : شما باید یک نگاه دقیق و سیستماتیک به هیپنوتیزم رسانه ای داشته و آن را مدیریت کنید و یک جریان سازی مثبت را ایجاد نمایید .

حجت الاسلام عزیزی در پایان به ظرفیت های صنایع دستی سیستان همچون فرش اشاره داشت و گفت : فرش سیستان یک فرش شناسنانه دار و با هویت است و با ایجاد فروشگاه های عظیم فرش در زابل می توان فرش سیستان را در خود سیستان عرضه نمود .

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.