اقدام ستودنی دکتر سرگزی در انتصاب نیروهای سرشناس منطقه در تراز ملی - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

#نی_زار:دکتر سرگزی نماینده جوان و فعال سیستان پس از شروع کار مجلس یازدهم در اجرای اهدافی که در سخنرانی های انتخاباتی مطرح می نمود، بسیار کوشا عمل کرده است.

وی همواره تاکید می نمود برای قرار گیری سیستان در جایگاه واقعی خویش و به عنوان ضروری ترین راهبرد توسعه سیستان، باید نیروهای بومی و توانمندی هایشان شناسایی و با استفاده از ظرفیت و پتانسیل آنها در سطوح ملی پیشبرد توسعه در سیستان را دنبال نماییم.

#محمد_سرگزی بعنوان رئیس فراکسیون بزرگ و اثرگزار در سطح ملی و بین المللی حقوق بشر و شهروندی مجلس شورای اسلامی با انتصاب آگاهانه مشاور و دستیار خویش از نیروهای توانمند سیستانی نشان داد شناخت و تسلط وسیعی بر حوزه نمایندگی دارد و در سر اهداف مهم و جدی برای توسعه سیستان را می پروراند.

انتصاب مهندس فریبرز فیروزی جهانتیغ یکی از اندیشمندان سیستانی که کارنامه ای موفق ، درخشان و تاثیر گزار در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی،مردمی، را دارا می باشد و بانگاه توسعه گرایانه در تاسیس مجمع توسعه سرمایه های اجتماعی سیستان انسجامی بی نظیر بین اقشار سنتی، مردمی و دانشگاهیان ایجاد کرده بود اتفاق مبارکی برای این سرزمین است و امیدواریم روند فعلی را که نماینده جوان سیستان در پیش گرفته ادامه و سرانجام شاهد قرارگیری نیروهای نخبه و توانمند استان در قامت های ملی باشیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.