قدردانی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زابل از کارگردان و عوامل فیلم مستند سینمایی شهر سوخته - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : بیشتر فیلم‌هایی که تاکنون در استان سیستان و بلوچستان ساخته شده و موضوع آن‌ها مربوط به این استان است نگاهی را دنبال کرده اند که از واقعیات این منطقه فاصله داشته یا به دنبال سیاه نمایی برای جذب مخاطب بودند.

باعث خرسندی است که هنرمند نام آشنا و فرهیخته ای چون آقای پویش و سایر عوامل سازنده ی فیلم مستند سینمایی شهر سوخته با نگاهی متفاوت و مثبت به آداب و رسوم و گذشته ی مردمی از ایران قدیم پرداخته اند که در شهر سوخته چنین تمدنی را ایجاده کرده اند.

بی تردید در روزگاری که ذائقه ی مخاطب میل و گرایش شدیدی به هنر هفتم پیدا کرده است ساخت چنین فیلم هایی کمک فراوانی به ایجاد ذهنیت و شناخت در مخاطب خواهد کرد.

بنده به عنوان عضوی از جامعه ی فرهنگ و هنر شهرستان زابل، از کارگردان فرهیخته ی فیلم جناب آقای پویش و سایر عوامل دخیل در ساخت این مستند تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدوارم اکران این فیلم باعث شود که هنرمندان عرصه ی فیلم و سینما به ظرفیت ها و مضامین بسیار بکر و ارزشمند این منطقه توجه ویژه ای پیدا کنند و از این پس شاهد تولید آثار ارزشمند دیگری از هنرمندان این عرصه در منطقه باشیم.

شایان ذکر است که جلسه اکران خصوصی و نقد و بررسی این فیلم مستند سینمایی شامگاه گذشته (۹۹/۰۷/۲۱)‌ در محل سینما هامون واقع در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زابل برگزار شد.

ارادتمند، محمد میر

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.