پیام تشکر جمعی از فعالین فرهنگی ،اجتماعی، هنری و رسانه ای از مدیرکل آموزش و پرورش استان بمناسبت انتصاب آقای داود صیاد به ریاست ناحیه ۲ آموزش و پرورش زاهدان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : جمعی از فعالین فرهنگی ،اجتماعی، هنری و رسانه ای به پاس انتصاب آقای داود صیاد به ریاست ناحیه ۲ آموزش و پرورش زاهدان پیام قدردانی خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش استان صادر کردند.

متن این پیام بدین شرح است :

جناب آقای رخشانی
مدیرکل آموزش و پرورش استان
با سلام
انتصاب آقای مهندس داود صیاد به عنوان مدیر ناحیه ۲ آموزش و پرورش زاهدان بارقه امیدی از عملیاتی کردن منویات مقام معظم رهبری در تاکید بر جوانگرایی است که میتواند شروعی باشد بر اعتماد به توان جوانانی که تحول آفرینند. قطعا پویایی حاصل از جوانگرایی میتواند افقی روشن فرا روی آموزش و پرورش قرار دهد. یکی از مهمترین شاخصه های مدیران موفق عصر حاضر بروز بودن و توان بهره گیری از تکنولوژیهای نوین آموزشی و ارتباط جمعی است که با توجه به فعالیتهای رسانه ای و آموزشی و هنری ، آقای مهندس صیاد این توانمندی را به اثبات رسانده است.

حضور ایشان از ابتدایی ترین سطوح در آموزش و پرورش از آموزگاری ، مدیر آموزگاری ، مدیر مجتمع آموزشی ، کارشناس اداری در حوزه های مختلف در اداره کل آموزش و پرورش استان و همچنین مدیریت سازمان دانش آموزی ، با کار نامه ای درخشان نشان از سیطره ی کامل ایشان به امور مختلف آموزش و پرورش دارد . کسب تجربه در نزدیک به نیمی از عمر خدمت در ارگان های دولتی در کناراثبات توانمندی لازم، منجر به اشراف بر مسایل و معضلات و نقاط قوت و ضعفی شده است که ذهن تحلیل گر ایشان میتواند گره گشای مشکلات باشد.

چشمها و ذهنها باید به دیدن افراد جوان در جایگاه های مدیریتی آشنا شود و تحول مثبت برگرفته از پویایی و توان جوانی باید طعم شیرین اعتماد به جوانان را به جامعه بچشاند و این مسیر مدیون مدیران کل است که تغییر نگرش را پذیرفته و با حمایت جوانان مسیری جدید را فرا روی مجموعه قرار می دهند و شعار جوانگرایی را از بیان به عمل می رسانند.

تجربه ی شیرین اعتماد به جوانان در دوره ی های پیشین حتی در خود آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز بر این مهم صحه می گذارد ، در روزگاری که مدیرکل قبلی آموزش و پرورش استان جناب آقای حسین بر را از شهر های جنوبی استان به عنوان معاون خود برگزید ،بسیاری از این انتصاب نگران بودند اما نتیجه ی اعتماد به جوانان در کنار اثبات شایستگی های فردی و حمایت همه جانبه، به آنجا ختم شد که امروز فردی جوان از دیار مظلوم سیستان و بلوچستان حامی اتفاقات بسیار ارزشمند آن هم در سطح مدیرکلی یکی از حساس ترین بخش های وزارت آموزش و پرورش ، برای این استان است .

شاید بسیاری عادت کرده اند افرادی را در جایگاه های مدیریتی ببینند که سنوات پایانی خدمت را میگذرانند و فضا دادن بر جوانان را برنمیتابند اما هنر تلفیق تجربه مدیران باسابقه و جوانان خلاق و توانمند میتواند بیشترین بهره را نصیب یک مجموعه کند.

از یاد نبریم که دوران دفاع مقدس، با اعتماد به جوانان با پیروزی به پایان رسید و امروز هم در هر کجا که نشانی از موفقیت و سربلندی یافت می شود حضور پر رنگ جوانان ملموس است

ما فعالین رسانه ای و اجتماعی ضمن تشکر از جناب آقای رخشانی مدیرکل آموزش و پرورش استان، حضور آقای مهندس داود صیاد بعنوان جوانی توانمند و کوشا را تغییر نگرش مثبت در جوانگرایی و پویایی مجموعه آموزش و پرورش ارزیابی میکنیم که جوانگرایی را عملا به اثبات میرساند و برای این جوان شایسته که به گواه بسیاری از همکاران ایشان در مجموعه ی اداری به اخلاق نیکو در گفتار ، توانمندی در کردار و درایت در تصمیم گیری مشهور است ، آرزوی موفقیت داریم. امیدواریم رویه جوانگرایی و اعتماد به حوانان در سایر دستگاه های اداری تحولی را رقم زند.

جمعی از فعالین فرهنگی ،اجتماعی، هنری و رسانه ای

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.