پرتاب سنگ به قطار در حال حرکت آموزش و پرورش استان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : این نکته ی ظریف را شنیده اید که عده ای با هر گونه حرکت و تغییر و تحول مخالفند و بسیار مشتاق رکود و سکون هستند.

این روزها شاهدیم که قطار در حال حرکت آموزش و پرورش که توسط دکتر حمیدرضا رخشانی مدیرکل آموزش و پروش و همکاران دانا و توانای ایشان به خوبی روغن کاری شده و در حال شتاب گرفتن است عده ای و با اهداف ویژه ای مورد تهاجم و تعرض قرار می گیرد.

آنان نمی توانند شاهد موفقیت های آموزش و پرورش باشند چگونه می توانند قبول کنند که مدیرکل با هماهنگی استاندار و برخی نمایندگان و با مساعدت وزیر توانسته است مجوز استخدام ۸ هزار نفر را در استان بگیرد .

آنان نمی توانند بپذیرند که تنها در بخش خیریه و تنها موسسه ی هاسب ساخت بیش از دویست مدرسه و آنهم تعداد زیادی مدرسه شبانه روزی را تقبل کرده و شروع به ساخت کرده اند.

آنان نمی توانند قبول کنند که بیمارستان فرهنگیان پس از سالها با درایت مدیرکل و همکارانش و با توجیه مسئولان در وزارتخانه توسط وزیر آموزش و پرورش به استان واگذار شد و پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد تومان هزینه کرد صندوق ذخیره ی فرهنگیان توسط وزارتخانه تقبل شده است.

آنان نمی توانند قبول کنند که موفقیت حذف مدارس خشت و گلی با تلاش مدیرکل و سازمان نوسازی و تجهیز مدارس نصیب استان شود.

آنان نمی توانند قبول کنند که انتصابات صورت گرفته از چابهار تا نیمروز با تایید فرهنگیان و موجب آرامش در میان آنان شده است.

آنان نمی توانند قبول کنند که دکتر حمیدرضا رخشانی فردی انقلابی، و رزمنده است که هنوز آثار شیمیایی جنگ را در ریه های خود به یادگار دارد نمی تواند با رزمندگان و خانواده ی شهدا که وابسته ی به آنان است مخالفت داشته باشد و اگر مدیرکل آقای عباس ارجمندی را برای سمت معاونت پرورشی مناسب تر تشخیص داده به معنای حذف برادر شهید نیست چرا که جانشین وی هم برادر شهید است.

آنان نمی توانند قبول کنند که معیار مدیرکل برای انتصاب خانم هرمزی در نیمروز شایستگی وی بود و نه جناح سیاسی وی که اتفاقاٌ هم جناح سیاسی با مدیرکل نیست.

و در پایان آنان چون نمی توانند بر دکتر حمیدرضا رخشانی ایرادی بگیرند چرا که سابقه ی انقلابگری و جبهه و جنگ وی را نمی توانند انکار کنند ، اعتقادی و اخلاقی بودن وی را نمی توانند انکار کنند ، سابقه ی مدیریت وی از کلاس اول دبستان ، مدیریت دبستان ، دبیر دبیرستان ، ریاست دبیرستان عادی و نمونه ، ریاست مجتمع نمونه های ناحیه ۱ زاهدان ، ریاست آموزش و پرورش ناحیه ۱ زاهدان ، معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان و سرانجام مدیر کلی استان رزومه ای پر و پیمان است.

به حاشیه سازی می پردازند خوشبختانه دکتر حمیدرضا رخشانی با تعامل ،صبر، تدبیر، دانش و اخلاق آموزش و پرورش را در جهتی مدیریت می کند که شایسته ی مردم فرهنگ مدار و قدرشناس استان است.

مردمی که شایسته ی بهترین ها هستند و با حمایت های خود نشان دادند که خدمتگزاران جامعه را خوب می شناسند.

#معلم

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.