محدودیت ادامه سفر گردشگران اروپایی در زاهدان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : گردشگران اروپایی در ادامه سفر به سمت پاکستان با توجه به شیوع بیماری کرونا و بسته بودن مرز پاکستان از ادامه سفر منع شدند.

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: تعداد هفت نفر از گردشگران اسپانیایی، آلمانی و هلندی پس از حضور دو ماهه در ایران برای ادامه سفر و خروج از کشور به سیستان و بلوچستان و شهر زاهدان سفر کردند.

وی گفت: با توجه به اینکه حضور این گردشگران همزمان با شیوع کرونا و بسته شدن مرز میرجاوه بود، از دو هفته گذشته گردشگران اروپایی در زاهدان به صورت قرنطینه خانگی با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و بعمل آوردن تست های مربوط به بیماری کرونا بسر می برند و خوشبختانه هیچ کدام از این گردشگران دچار بیماری نبوده و در صورت بازشدن مرز پاکستان به روی گردشگران می توانند از کشور خارج شوند.

معاون گردشگری سیستان و بلوچستان در خاتمه پرهیز از سفر را بهترین کمک در شرایط فعلی برای سلامت جامعه دانست و افزود: ویروس کرونا مرز نمی شناسد و تبعیض قائل نمی شود و به نوعی همه ما در معرض این بیماری هستیم و باید با رعایت توصیه های بهداشتی و ماندن در خانه این بیماری فراگیر را که تبدیل به چالش جهانی شده است، شکست دهیم.

انتهای پیام

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.