بیانیه جوانان اصلاح طلب سیستان در خصوص اتفاقات اخیر استان سیستان و بلوچستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : در رسانه ها خبر از دستگیری معاون استاندار اسبق سیستان و بلوچستان مطرح شد. موجی از نظرات و تخریبها در فضای مجازی ایجاد شد.
ما جوانان اصلاح طلب ضمن تاکید و تایید و حمایت از مبارزه با فساد و رانت از هر نوع و با هر گرایش فکری و منش سیاسی امیدواریم این برخوردها متداوم بوده و بدور از مصلحت سنجی، گزینشی نباشد.
چند نکته درخصوص مباحث مطرح شده پیرامون خبر دستگیری معاونت استاندار اسبق قابل ذکر است:
۱- مباحث مطرح شده در مورد ایشان در حد اتهام است و شایسته است قبل از تایید اتهام و رای قاضی دیگران با اعلام موضع و بیانیه به تسویه حسابهای شخصی و تخلیه عقده های درونی نپردازند تا روند رسیدگی در یک بستر آرام و بی حاشیه ادامه یافته و طبیعتا در صورت تخلف مراجع ذی صلاح به آن رسیدگی خواهند کرد و اگر بنا به هر دلیلی ایشان تبرئه شوند همچون موارد گذشته از جمله هیاهویی که در خصوص شهردار اسبق زابل مهندس گرگیچ پیش آمد جز ندامت و شرمندگی برای بیانیه دهندگان نخواهد ماند.
۲- متهم فرد ناشناخته ای نیست. ایشان از ابتدای انقلاب بعنوان یک سپاهی حضور در صحنه داشته و در تثبیت انقلاب تلاش کرده است و پس از آن در جنگ تحمیلی با رشادت حضور یافته و در ادامه بعنوان فرماندار و معاون استاندار کارنامه درخشانی دارد، در حالیکه از راه رسیدگانی که منصب مدیریت را پشت قباله کردند بدون حضور یک روز در جریانات انقلاب و جنگ تحمیلی و سپاه امروزه بر طبل شادی میکوبند و بیانیه میدهند.
۳- هر سیستانی با اندیشه و تفکر و دلسوزی از حذف یک فرد توانمند که سالها در جایگاههای مختلف و تاثیرگذار خدماتی را داشته با هر نوع طرز تفکری اظهار خوشحالی نمی کند، سرمایه های انسانی ما محدود است و افرادی که فرصتی میابند تا به مردم خدمت کنند نباید تلاششان معطوف به حذف و به حاشیه بردن دیگران باشد و هر فرد توانمندی را رقیب بدانند و از همه اهرمها در حذف آن بکوشند و نتیجه این خواهد شد که افرادی با بیش از سی سال سکان داری مدیریتها و یکه تازی در این میدان ادامه میدان داری شان را نه بر تلاش بهبود شرایط، که در حذف دیگران می جویند.
۴- به کسانی که بیانیه دادند این نکته را یاداور میشویم ، مطمئن باشید در فردایی دیگر اگر بحساب شما رسیدگی شود و شما به جرم ” تضییع بیت المال در پای پروژه های بی ثمر” و یا “ثروتهای بادآورده حلقه نزدیک اطرافیانتان ” که محافظ و اسپانسر مالیتان نیز محسوب می شوند؛ متهم شدید ما بیانیه نخواهیم داد و بر طبل شادی نخواهیم کوفت.

خداوند همه ما را عاقبت بخیر کند. آمین یا رب العالمین

جوانان اصلاح طلب سیستان

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.