دکتر کیخا از ادعا تا عمل ! - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : تکلیف انتخابات مجلس شورای اسلامی سیستان در همان دور اول با انتخاب دو نماینده تحصیلکرده و با سابقه مشخص شد.

با توجه به رسیدن به سنوات پایانی دوره نمایندگی مجلس این عزیزان برآنیم مطالبی را بیان کنیم‌، چه بسا اگر زمینه ایی برای پرداختن رو در رو موارد بود فضای مجازی را برای انتقال انتقادات به نماینده محترم انتخاب نمیکردیم.

ادعا و کوبیدن بر طبل خالی و کارنامه غیر قابل دفاع متاسفانه مهمترین دستاورد نمایندگان این دوره ماست.

اخیرا آقای دکتر کیخا گلایه مند از مواردی بوده است که لازم دانستیم مواردی را به ایشان متذکر شویم.

فرار به جلو و مدعی بودن نسبت به مردم و عالم و آدم مسئله ای را حل نم یکند. شما به این مردم بدهکارید و اگر کل عمرتان را خدمتگذار این مردم باشید باز هم نمی توانید جبران لطف مردم بزرگوار سیستان را به جا آورید. امروز اگر برای مردم کاری کنید (که نمیکنید) از سر وظیفه است.

اگر نبود اعتماد و رای همین مردم مستضعف که امروز از دیدار و درد دل برای حل مشکلات با شما محرومند شما در کنج اتاقتان در دانشگاه زابل بودید و نامتان در خاطر دانشجویان تان محدود میماند و نهایت اگر توان علمی تان یاری میکرد چند مقاله داشتید و در حسرت انتقال به دانشگاههای معتبرتر در شهرهای بزرگ بسر میبردید.

فراموش نکنید این مردمند که شما را به چنین جایگاهی رساندند و انصاف نیست که با این مردم طالبکارانه و امرانه برخورد کنید و جایگاهتان را صرفا بدلیل توانمندیتان بدانید.

با توجه به اینکه شما را اصلح میدانستیم به شما رای دادیم و دیگران را نیز ترغیب به این انتخاب کردیم هر چند از رایی که بشما دادیم پشیمان نیستیم بدلیل اینکه بنابر شناختی که داشتیم شما را بهتر از دیگران یافتیم اما به صراحت عرض کنیم که کف انتظار را هم برآورده نکردید او امروز در حمایت از شما دستمان خالی و شرمنده مردمی هستیم که با اعتماد به نظر ما به شما رای دادند.

دیدارتان در زمان نیاز به جلب آرا سهل و آسان بود اما پس از آن سرگرم کار خود شدید و ارتباطاتتان با مردم به حداقل رسید.

گلایه کردید از اینکه در مسیر انتصاب حضرتعالی بعنوان وزیر از طرف همشهریانتان تخریب و سنگ اندازی شد. هر چند این کار نکوهیده و نادرست است، اما از اینکه شما جایگاهی بالاتر را کسب نکرده اید حسرتی بر مردم سیستان نیست چراکه شما در جایگاه معاونت محیط زیست و ریاست کمیسیون کشاورزی چه دستاوردی برای این مردم داشتید که در جایگاههای دیگر داشته باشید.

جناب آقای دکتر کیخا شما در این آزمون رفوزه شدید و همراهان خودتان و مردم را نا امید کردید.!

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.