زاهدان هم به گروه هنر و تجربه پیوست/اکران فیلم هایی متفاوت در زاهدان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : یکشنبه شب گروه هنر و تجربه با نمایش فیلم کوپال در زاهدان افتتاح شد.

در اولین اکران گروه هنر و تجربه در سینما هلال شهر زاهدان که با حضور علاقه مندان به سینمای متفاوت و جمعی از مدیران فرهنگی برگزار شد فیلم کوپال ساخته ی کاظم ملایی به نمایش در آمد

در این نمایش آقایان محمود کردستانی مدیر کل و علی اصغرزارع قائم مقام صدا و سیمای استان ، مسعود کیخا رییس اداره ی سینما یی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از سینماگران و پیش کسوتان سینما و تئاتر سیستان و بلوچستان حضور داشتند پس از ا کران فیلم کوپال جلسه ی نقد و بررسی فیلم بدون حضور کارگردان و عوامل فیلم اما با حضور امید میر منتقد و مهدی رخشانی کارشناس جلسه برگزار شد .

در همین رابطه جواد سلمان نژاد مدیر سینما هلال و مسئول برگزاری گروه هنر و تجربه در زاهدان از تداوم این حرکت گفت و ادامه داد : حضور فیلم های این گروه در زاهدان به دلیل درخواستهای فراوان هنرمندان و علاقه مندان در استان آغاز شد و بدون شک با حمایت آنها و استقبال مردم می تواند ادامه پیدا کند . وی افزود : هر چند فیلم های این گروه مخاطبان ویژه ی خود را می طلبد اما به نظر می رسد شرایط برای اکران های این گروه در زاهدان فراهم شده است، و من امیدوارم بتوانیم با تنوع موجود در فیلم های این گروه تماشاچی عادی را هم به سینما بکشانیم.

سلمان نژاد در مورد شیوه ی اکران این فیلم ها توضیح داد و گفت : از این هفته یکشنبه ها ساعت ۸ تا ۱۰ شب در سینما هلال اکران فیلم های گروه هنر و تجربه را خواهیم داشت ، وی از مردم خواست تا برای دیدن این فیلم ها به سینما بیایند.

جواد سلمان نژاد ادامه داد : سعی داریم تا با هر فیلم عوامل یا حداقل کارگردان را هم داشته باشیم تا این حرکت فرهنگی بتواند به فضای سینمایی و پیشرفت فرهنگی در شهر کمک کند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.