اتفاقی فرخنده - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : خبر دیدار تعدادی از جوانان فعال سیاسی اصولگرا با استاندار خبر ویژه ای نبود چرا که به طور طبیعی استاندار باید با همه ی گروه های سیاسی، جتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه دیدار کند و به بحث و گفتگو بنشیند اما آنچه این خبر عادی را به یک خبر ویژه تبدیل کرد درخواست این فعالان سیاسی اصولگرا از استاندار برای حمایت و بکارگیری جوانان فعال اصلاح طلب در سمت های مدیریتی است.

سال های سال ضرب آهنگ همه ی مدیران استان برای فعالان اصولگرا و اصلاح طلب استان و به ویژه سیستانی ها این بود که سیستانی ها همدیگر را تخریب می کنند و هرکس می آید بد دیگری را می گوید و این تخریب ها بزرگترین مانع بکارگیری این نیروها در سمت های مختلف اجرایی است.

بخشی از این سخن درست بود و بخشی هم ابزار مدیران برای توجیه عدم استفاده از فعالان سیاسی استان در سمت های مختلف بود.

اگرچه در سه ساله ی اخیر بخش واقعی این صحبت هم به شدت کم رنگ شده بود اما این خبر تازه به دست رسیده بسیار امید بخش است و نشان می دهد نسل جوان سیستانی ها از رفتار نسل پیشین عبرت گرفته اند وبه واقع گذشته را چراغ راه آینده کرده اند.

این اتفاق فرخنده ای است چرا که اگر همه ی فعالان عرصه های مختلف استان اعم از اصلاح طلب و اصولگرا به قول معروف دست ها را بالا بزنند و پاچه ها را بالا بکشند و بدوند شاید بیست سال دیگر به نورم های متوسط کشور برسیم و به واقع استان ما جایی برای حذف ندارد.باید همه باشند تا اتفاقی خوشایند در استان بیفتد.

دکتر محمدتقی رخشانی

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.