برگزاری جشنواره منطقه‌ای اختراعات و ابتکارات رویش خاوران - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نـــــی زار –  رئیس بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان از برگزاری جشنواره منطقه‌ای اختراعات و ابتکارات رویش خاوران با همکاری بنیادهای نخبگان استان های هم پهنه سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و خراسان شمالی در روزهای ۱۹ لغایت ۲۰ مهر ماه سال جاری در کرمان خبر داد.

دکتر پهلوانی، افزود: بنیاد نخبگان استان با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی اختراع های برگزیده و تسهیل مسیر حرکت آنها به منظور رسیدن به محصولی دانش بنیان و تکمیل چرخه نوآوری و تبدیل دارایی های فکری به ثروت، جشنواره منطقه ای رویش خاوران را برگزار می کند.

دکتر پهلوانی خاطرنشان کرد: مخترعان استان می توانند با نام نویسی و شرکت در جشنواره های مذکور، اختراع خود را در رقابتی سالم مورد ارزیابی قرار دهند.

وی تاکید کرد: اختراع هایی که در این جشنواره ها به تأیید هیئت داوران بنیاد ملی نخبگان برسند، می توانند از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای طی مسیر توانمندسازی اختراع های برگزیده و تجاری¬سازی بهره مند شوند.

دکتر پهلوانی افزود: نام نویسی از متقاضیان شرکت در جشنواره، از طریق وبگاه بنیاد ملی نخبگان به نشانی www.sabtenam.bmn.ir و همچنین وبگاه بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان به آدرس www.sb.bmn.ir تا تاریخ ۲۵ شهریور ماه سال جاری صورت می پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: مخترعین استان در جشنواره های قبلی خوش درخشیدند و مقام¬های ارزشمندی را در سطح ملی و منطقه¬ای کسب نمودند.

وی در پایان افزود: مخترعین می¬توانند جهت کسب اطلاعات بیش¬تر با شماره تلفن ۳۳۲۲۳۵۴۵-۰۵۴ تماس حاصل فرمایند یا به کانال رسمی اطلاع¬رسانی بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان به آدرس @ sbbmnمراجعه نمایند/ ایسنا

برچسب ها : ,