اتحاد رمز موفقیت سیستان - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار
به گزارش نى زار؛ حجت الاسلام و المسلمین کیخا در مراسم تجلیل از فعالان رسانه ای و خبرنگاران زابل بمناسبت روز خبرنگار؛ با تبریک روز خبرنگار، یاد و خاطره شهداى خبرنگار را گرامى داشتند.
ایشان با اشاره به دیدار استاندار با ائمه جمعه گفت : این دیدار از سوی استاندار به منظور تلطیف شدن فضا و قبل از انتخابات بوده است ،لذا ما از همه ی موضوعات  و خدمات مطرح شده در این دیدار مطلع بوده ایم، از کلیات اطلاع داشته ایم، همیشه از مسئولین و نمایندگان درخواست داشته ایم کارهای انجام شده را گزارش دهید تا در خطبه ها انعکاس دهیم و به بهترین شیوه حمایت کنیم، ما همیشه به دنبال بهانه ای براى تشکر از مسئولین هستیم تا باعث تقویت دولت شود به دلیل اینکه موفقیت دولت موفقیت نظام است. در آن جلسه بحث اصلی ما مرز بود که آقای استاندار فرمودند ما پیگیر این موضوع هستیم و به زودی بازگشایی خواهد شد.
ایشان افزود: از دو نماینده بزرگوار سیستان هم خواهش میکنم در کنار هم باشند، چرا این تفرقه و فاصله باشد. امیدواریم که بیشتر در منطقه و در جمع مردم حضور داشته باشند و نگذارند سیستان بیش از این در گرد و غبار غفلت از بین رود، هر زمانى که این دو بزرگوار را کنار هم ببینم خوشحال خواهم شد! بنده از سوی یکی از نمایندگان مورد حمله شدید قرار گرفتم، اما هیچ واکنش و پاسخی نشان ندادم، و واقعا سوال اینجاست که چه ایراد و مشکلى در کارم بوده است که اینچنین مورد حمله از سوى این بزرگوار قرار گرفته ام. آرزو دارم زمانى فرار رسد که خودزنی را کنار بگذاریم که رمز موفقیت سیستان است و با تمام قدرت برای پیشرفت و آبادانی سیستان تلاش کنیم.
 حجت الاسلام و المسلمین کیخا در بحث مشکلات اعتقادی و فرهنگى ادامه داد: مشکلات اعتقادى و فرهنگى باید آسیب شناسى و علت آن شناسایی شود، که در کدام بخش ضعیف عمل شده، حوزه های علمیه ، منبرها، بیکاری و اعتیاد، حضور روحانیت در منطقه باید کارشناسی شود. همه باید برای حل مشکلات و معضلات فرهنگی اقدام کنند هر کس در هرجایگاه و مسئولیتی که دارد باید برای رفع این معضلات و مشکلات اهتمام ورزد، دولت هم که بودجه فرهنگی را در اختیار دارد نیز باید همکاری کند. هم امام جمعه، فرماندار، استاندار، نمایندگان مسئول هستند و هر کس کوتاهی کند باید جوابگو باشد.
امام جمعه زابل با اشاره به تجلیل خود در خطبه های نماز جمعه از فرماندار قصر قند گفت : ایشان را فرماندار بسیار موفقى میدانم که اقدامات خوب و شایسته ای را در حوزه فعالیت خویش انجام داده است. از استاندار هم تشکر میکنم به دلیل انتخاب ایشان براى فرماندارى قصرقند، بنده اگر استاندار بودم حتما ایشان را بعنوان بهترین مشاور خود انتخاب می کردم.
گزارش: مصطفى حمزه اى
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.