گروه کارخانجات صنایع نساجی و پوشاک هامون بافت کویر در آستانه افتتاح - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : کارخانه صنعتی هامون بافت زاهدان از شرکتهای تولد یافته در صنعت نساجی و پوشاک کشور است که روند توسعه صنعتی و رشد و پویایی خود را در سال ۹۵ آغاز کرده است.

نورا رئیس هیئت مدیره گروه هامون بافت اعلام کرد : این کارخانه توسط سرمایه گذار بومی استان و حمایت تسهیلاتی دولت با مشارکت بانکی به زودی و با ورود و نصب ماشین آلات مدرن خارجی برای تولید سالیانه ۵۰۰ هزار قطعه پوشاک شامل انواع ، البسه های سازمانی، بانکی، خدماتی، مهندسی، پزشکی، نظامی، مدارس آغاز به فعالیت خواهد نمود تا بتواند گام موثری در جهت تامین البسه و پوشاک سازمانی تمامی سازمانها. نهادها. کارخانجات. بیمارستانها. مراکز آموزش عالی . مراکز خدماتی . رفاهی . فرم مدارس بردارد.

این مجموعه با ساخت فضا و ابنیه و تامین امور زیر بنایی راه اندازی کارخانه، در حال جذب و آموزش نیروی انسانی فنی مرتبط با صنایع نساجی و پوشاک بوده و در حال ترخیص ماشین آلات مدرن طراحی . برش . دوخت از کشورهای اروپایی از مبادی ورودی گمرک کشور است تا در سال جاری شاهد نصب و راه اندازی آن باشیم.

ظرفیت اشتغال این واحد ۲۰۰ نفر در فاز اول میباشد که در فازهای بعدی تا۵۰۰ نفر قابل افزایش میباشد.

طی بازدیدی که به مناسبت رو صنعت و معدن از با حضور ریاست محترم سازمان صنعت و معدن و تجارت استان .معاونین . رئیس اطاق بازرگانی . خبرنگاران . خبرگزاریها از روند احرایی کارخانه بازدید و از خدمات مجری طرح تشکر کردند

برچسب ها :