خیز مطالبه گری‌محوری فرهنگیان پس‌ از نقش‌آفرینی برجسته در انتخابات - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : سه روز پس از پیروزی حسن روحانی فرهنگیان فعال در ستاد انتخاباتی او در کشور که با مسوولیت و مدیریت محمدعلی نجفی فعالیت داشتند در سالن اجتماعات آموزش و پرورش منطقه ۵ تهران گرد هم آمدند تا هم پیروزی خود را جشن بگیرند.

در این همایش سپاس، گزارشی از فعالیت‌های ستاد فرهنگیان در کشور ارایه شد و سه تن از نمایندگان ستاد فرهنگیان از استان‌های سیستان و بلوچستان، خوزستان و مازندران سخنرانی کردند و …

٢٠ سال همراهی سیستان و بلوچستان با اصلاحات

علی دولت‌آبادی نماینده ستاد فرهنگیان سیستان و بلوچستان علی دولت‌آبادی نماینده ستاد فرهنگیان سیستان و بلوچستان در همایش سپاس از فرهنگیان گفت: آقای روحانی تمام ایران با رای دادن به شما خدمت کرده‌اند.

استان سیستان و بلوچستان خدمت ویژه‌ای به شما کرد زیرا در دور اول میانگین رای کشور ۵١ درصد بود و اکنون ٧٣ درصد مردم به شما رای دادند. در استان ما در نوبت اول ٧٧٠۵٢٣ نفر و در نوبت دوم ٨۵٣٧۶١ نفر به شما رای دادند و ما توقع داریم در ازای این همراهی از سال ٧۶ تا اکنون تغییرات مثبتی در وضعیت سیستان و بلوچستان به وجود آید.

در استان ما اکنون توسعه صنعتی و توسعه گردشگری در حد صفر است و توسعه کشاورزی بسیار کم است در حالی که در شهرهای مرکزی ایران نظیر اراک، توسعه خیلی بیشتر از استان سیستان و بلوچستان که منطقه آزاد چابهار را دارد مورد توجه قرار گرفته است.

علی دولت‌آبادی در ادامه اشاره کرد: با توجه به همسایگی این استان با دو کشور افغانستان و پاکستان بازارچه مرزی نداریم. همچنین در مقایسه با سایر مناطق مرزی و کویری از وضعیت استثنایی برخوردار هستیم که متاسفانه مورد کمترین توجه قرار گرفته‌ایم.

نماینده ستاد فرهنگیان سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از سخنان خود به محرومیت فوق‌العاده این استان پرداخت و گفت: رود هامون آب ندارد و طوفان‌های شن گاه و بیگاه خانه‌های ما را مدفون می‌کند. ما در کنار مرزهای ناامن افغانستان و پاکستان زندگی می‌کنیم و هنوز هم از آب تصفیه شده، گاز لوله‌کشی برخوردار نیستیم؛ با این حال ٢٠ سال است که به اصلاحات رای می‌دهیم.

وی در پایان علت موفقیت اصلاح‌طلبان در استان سیستان و بلوچستان را تفاهم و هماهنگی نیروهای اصلاح‌طلب بدون هیچ اختلافی در کار دانست و گفت مقدار زیادی از موفقیت خودمان را مدیون این همدلی هستیم.
منبع : اعتماد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.