هیئت تجاری سیستان و بلوچستان به کشور هندوستان اعزام می شود - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نـــــی زار – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده توسط این سازمان و با هدف گسترش روابط تجاری میان ایران و هند به‌زودی یک هیئت تجاری و بازاریابی به کشور هندوستان اعزام می‌کنیم.

به گزارش نی زار، نادر میرشکار افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان به زودی یک هیئت تجاری و بازاریابی به کشور هندوستان اعزام می‌کنیم.

رئیس سازمان صنعت، مدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: این سازمان با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و با هدف گسترش روابط اقتصادی و تجاری میان ایران و هند یک هیئت تجاری، بازاریابی در زمینه‌های گردشگری، سلامت، مواد غذایی و خشکبار به کشور هندوستان اعزام می‌کند.

وی افزود: از جمله اهداف و برنامه‌های اعزام این هیات مبادله تجربیات و آشنایی با طرف‌های تجاری، ملاقات با فعالان صنایع غذایی و خشکبار هند، بررسی ظرفیت‌های بازار و آشنایی با قوانین و مقررات این کشور و بازدید از مراکز و صنایع مهم و مرتبط هندوستان است.

میرشکار بیان کرد: زمان اعزام این هیئت ۱۶ اسفندماه به مدت ۵ روز است و با توجه به محدودیت زمانی و سقف اعضای هیئت که توسط کشور میزبان تعیین شده، اولویت پذیرش با افرادی است که تا روز دوشنبه، ۲ اسفندماه ثبت‌نام و مدارک خود را تکمیل کنند.

رئیس سازمان صنعت و معدن سیستان و بلوچستان گفت: متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های “۰۵۴۳۳۲۱۷۴۱۶، ۰۵۴۳۳۲۲۵۲۲۲ و ۰۲۱۲۲۶۶۴۰۸۴” تماس حاصل کنند./ایسنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.