نشست انجمن اسلامی معلمان سیستان برگزار شد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار: دومین نشست انجمن اسلامی معلمان شهرهای حوزه سیستان در سال جاری با حضور اسلامی مسئول انجمن اسلامی معلمان استان سیستان وبلوچستان و مسئول کمیته سیاسی و انتخابات انجمن اسلامی معلمان کشور در شهر زابل برگزار شد.

img-20161120-wa0005

در این جلسه صمیمی صفر اسلامی با یاد آوری سابقه تشکیل این انجمن در قبل از انقلاب و مبارزه با حکومت ستم شاهی و پس از پیروزی انقلاب نیز نقش موثر آن در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب اظهار داشت : در اساسنامه ومرام نامه این تشکل قانونی پایندی به اصول قانون اساسی اولین رکن و بنیان انجمن اسلامی معلمان است.

مسئول کمیته سیاسی و انتخابات انجمن اسلامی معلمان کشور بیان کرد : انجمن اسلامی معلمان تشکیلاتی بر خواسته از متن و اراده معلمان است که در دو بخش صنفی و سیاسی در راستای اهداف کلان ، توسعه شاخص های آموزشی و معیشت معلمان در مدار قانون و دموکراسی اسلامی فعالیت می نماید.

اسلامی تصریح کرد : حضور و عضویت معلمان آگاه و روشن ضمیر در این انجمن می تواند به پویایی ، رشد و ارتقاء موارد پیرامون حوزه آموزش و پرورش در منطقه سیستان و جای جای ایران اسلامی کمک شایانی کند.

گفتنی ست :در این جلسه اعضای انجمن اسلامی شهرهای حوزه سیستان نیز به بیان دیدگاه ها و ارائه گزارش در خصوص اقدامات صورت پذیرفته در راستای اهداف و برنامه های این انجمن پرداختند./سیستان پرس

img-20161120-wa0004