در نشست با رئیس جمهور نیازها و مشکلات استان بویژه سیستان مطرح شد - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

%d9%86%d8%b4%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%d9%88%d8%b3%d8%b7علی اوسط هاشمی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون دستاوردهای این دیدار که در ساختمان پاستور برگزار شد، اظهار داشت: باهدف سرعت بخشی به روند بهره برداری از طرح هایی که نقش بسزایی در توسعه و ایجاد اشتغال در استان دارند ۱۳مهر ماه با رئیس جمهور دیدار کرده ام .

وی با اشاره به توجه رئیس جمهور به مسائل استان افزود: در این دیدار تلاش شد تا نیازهای استان در بخش های مختلف مطرح و در جهت رفع آنها تصمیماتی اتخاذ شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: خشکسالی وتوفان های شن در سیستان که مشکلات فراوانی را برای مردم منطقه ایجاد کرده است و تامین آب شرب و با کیفیت از جمله مباحثی بود که به سمع و نظر رئیس جمهور رسید.

وی خاطرنشان کرد: موضوع حاشیه نشینی به عنوان یکی از دغدغه ها شهرها در این دولت مورد توجه قرار گرفته و مبلغ۳۵۰میلیارد تومان به این امر اختصاص یافته است .

هاشمی عنوان کرد:امروز پروژه هایی بزرگی مانند گازرسانی به استان،راه آهن و آبیاری قطره ای در استان اجرا می شود که زمینه را برای اشتغال هزاران نفر در استان فراهم کرده است .

وی با اشاره به ایام محرم نیز گفت: عزت امروز ملت را مدیون فرهنگ عاشورایی و مکتب حسینی هستیم که با گذشت سالیان هنوز پابرجاست و هیچ قدرتی نتوانسته آن را کمرنگ کند.