قدردانی بخشدار صابری از زحمات فرمانده انتظامی نیمروز - پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی نــی زار

نی زار : در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی بخشدار صابری به همراه دهیاران و جمعی از معتمدین بخش صابری در محل دفتر فرماندهی بخش حضور یافته و از خدمات نیروی انتظامی تقدیر کرد.

در ابتدای این مراسم ابوذر شه بخش بخشدار صابری ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: در این هفته فرصت مغتنمی است تا از خدمات ارزنده نیروهای جان برکف نیروی انتظامی تجلیل نمود.

وی اظهار داشت: از زمان استقرار فرماندهی انتظامی در مرکز بخش، امنیت بسیار مطلوبی در روستاهای حوزه بخش صابری حاکم شده که نشان از تلاشهای شبانه روزی نیروهای انتظامی است.

شه بخش با تاکید بر مقوله مبارزه با موادمخدر ادامه داد: برخورد مناسب با عرضه کنندگان برخی خرده فروشان در برخی روستاها، باعث شده که امروز مکان عرضه ای در سطح روستاها شاهد نباشیم.

بخشدار صابری افزود: دهیاران و معتمدین روستاها امروز بازوان پرتوانی برای دولت و نیروی انتظامی هستند که با تعامل و همکاری خود توانسته اند امنیت مناسبی را در سطح روستاها رقم بزنند.
وی در پایان از زحمات فرمانده انتظامی بخش و همکارانش تجلیل نمود.

در ادامه جلسه ستوانیکم علیرضا غفران نظامپور نیز گزارشی از فعالیتهای انجام شده ارائه نمود و تعدادی از معتمدین حاضر در جلسه نیز از امنیت و آرامش روستاهای سطح بخش ابراز رضایت نموده و از زحمات پرسنل انتظامی قدردانی نمودند.

img-20161004-wa0003

img-20161004-wa0004