نی زار : اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان موفق به کسب رتبه نخست ارزیابی فضای عمومی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بین ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای سراسر کشور شد.

به گزارش نی زار ؛ محمد جهانتیغی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از کسب رتبه نخست ارزیابی فضای عمومی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط اداره متبوع در بین ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای سراسر کشور در سال 1395 خبرداد .

جهانتیغی افزود : با توجه به اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور مبنی بر اعلام نتایج ارزیابی فضای عمومی ادارات اجرایی تابعه، خوشبختانه این اداره کل با همت و تلاش بی دریغ کارکنان خود توانست با کسب 6/87 امتیاز رتبه نخست کشوری را در میان ادارات کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال 1395 را به خود اختصاص دهد.

وی هدف از انجام این ارزیابی را شناسایی تهدیدها و فرصت‌ها به منظور ارتقا سطح تعاملات و همکاری سازمان‌های تابعه در استان‌ها، ایجاد هم افزایی، تشریک مساعی، ایجاد وحدت رویه و یکپارچگی در فعالیت‌ها و انسجام بخشی سازمان‌های تابعه، نظارت مستمر سازمان‌های نظارتی درونی و برونی و مردم بر عملکرد، مشارکت کارکنان در تصمیم‌سازی و ارائه پیشنهادهای موثر و راهگشا، گردش صحیح اطلاعات و… عنوان کرد.

لازم به ذکر است؛ در این ارزیابی که در میان 10 دستگاه تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح استان صورت گرفت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سیستان و بلوچستان موفق به کسب رتبه نخست شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد