نی زار : همشهریان و سیستانیان بزرگوار در سرتاسر کشور ،در خصوص طنز هنرمند گرانسنگ رامبد جوان، درباره سیستانی های دل نازک و لطیف  و حساس و فرزندان یعقوب و فرخی سجستانی این مرز و بوم که گران دلی را برایمان به ارمغان آورد، نی زار به همراه روزنامه زاهدان پیگیری هایی را در اینباره انجام داد.

dec

به گزارش رسانه نی زار، با پیگیری های مجدانه هنردوستان و فرهنگ مداران و فرهنگ بانان، جناب کردستانی مدیرکل صدا و سیما و تماس تلفنی مهدی رخشانی مستند ساز و کارگردان با محمدرضا هدایتی در خصوص برنامه بعضی ها، که بعضی ها هنرمندانه موجب رنجش بعضی ها شدند، قرار بر این شد تا در پنج شنبه شب ( فردا ) محمدرضا هدایتی به نمایندگی از هنرمندان سیستانی در این برنامه حضور یابد همچنین رامبدی که دیگر آن جوان نیست بلکه به سالهای پختگی هنری اش رسیده، با حضور در برنامه بعضی ها ضمن عذرخواهی مراتب ارادت خود را به فرزندان رستم و عیاران هنردوست و هنروران و هنرپرور نشان دهد. برنامه بعضی ها از شبکه سوم سیما پخش می شود.

از شما خواهشمندیم تا در آن برنامه با ارسال پیامک های مهربان گستر و مهربان پرور خود نشان تمدن و دوستی را بر ذهن و اندیشه هنری هنرمندان کاشته تا داشته هایمان را برای همیشه و در همه جا به ارمغان ببرند.

همچنین در ساعت 19:10 دقیقه پنج شنبه شب 18 دی ماه اشعار سکایی و بلوچی  با اجرای بدیل رخشانی از شبکه دوم سیما برنامه اقوام ایرانی به مجری گری فرزاد حسنی پخش خواهد شد.

با سپاس- نی زار