به گزارش نی زار: متن قدردانی بدین شرح است:
جناب آقای مجید ارجونی
مدیرکل محترم راه آهن جنوب شرق
در گستره ی زندگی جوامع امروز بشری ، از رسانه ها به عنوان اصلی ترین ابزار قدرت و ماشین جنگی مدیریت منش فکری جامعه یاد می شود و همین تعریف رسالت بسیار سنگینی را بر دوش رسانه ها می گذارد .
روابط عمومی ها نیز در توسعه و پیشبرد اهداف و فعالیت های سازمانی هر دستگاه جلب افکار عمومی در سطوح منطقه ای و بین المللی نقش بسزایی ایفا می کنند. به طوری که اغلب کارشناسان این حوزه معتقدند در جوامع مدرن عدم حضور روابط عمومی باعث عدم موفقیت چشمگیر سازمان خواهد شد.روابط عمومی در کشور های پیشرفته و صنعتی جایگاه واقعی خود را پیدا کرده است اما متاسفانه در جوامع جهان سومی و در حال توسعه این ساختار بیشتر تقلیدی و دچار روزمرگی شده است.
کمیته رسانه که برای نخستین بار در میان دستگاه های اجرایی در اداره کل راه آهن جنوب شرق تشکیل شده است، نشان از اهتمام ویژه حضرتعالی به دو مقوله روابط عمومی و رسانه دارد که این مهم می تواند به الگوی مناسبی برای سایر مدیران مبدل شود، انتصاب فرشید عابدی به عنوان دبیر کمیته رسانه راه آهن جنوب شرق، فردی که تار و پودش از نوجوانی با واژه ها و کلمات در هم آمیخته و از میان رسانه ها رشد کرده، نوید روزهای هر چه بهتر حوزه ارتباطات و رسانه ها خواهد بود.
ضمن تبریک و تقدیر از اهتمام تحسین برانگیز جنابعالی، از خداوند سبحان توفیق جنابعالی را در راستای ارتقاء سطح اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه و توفیق روزافزون در تمامی مراحل زندگی مسالت داریم.
اعضای تحریریه نی زار

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد